night monimo  vasilakos after xristougena1  

 

 

  

ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ
Typography

Η Επιτροπή Διαιτησίας της ΕΠΣΚ ανακοίνωσε τους ορισμούς διαιτητών για την Α', Α1 και Β' Ερασιτεχνική που θα διεξαχθεί το Σαββατοκύριακο 18-19/1/2020.

Αναλυτικά:

Σάββατο 18-1-2020 και ώρα 15:00

Α΄ Ερασιτεχνική

Απόλλων Μακρυχωρίου – Α.Ε Καππαδοκικού 

Γκουντέλας – Παπαλίτσας – Κλησιάρχης

Παρατηρητής Διαιτησίας: Αγγελακόπουλος

Ηρακλής Σοφάδων – Α.Ο Ταυρωπός

Κυρίτσης – Σακκάς – Τραμπούρας

 Π.Ο Αστέρας Δασοχωρίου – Α.Ο Αγναντερού  

Βαφειάδης – Αργυρόπουλος – Γιαννής

Α.Ο Καρδίτσας – Α.Ο Αστέρας

Μαριολάς – Ζούκας – Χατζηγεωργίου  

Παρατηρητής αγώνα: Χατζής Ηλ.  

Α.Ο Κρανέας – Α.Σ Αναγέννηση

Αντωνίου – Μπεκιάρης – Καλογριανίτης

Παρατηρητής Διαιτησίας: Κοντονίκας Γ.

ΑΟΚ Πάμισσος – ΠΟΜ Θεσσαλικός

Κουκουζέλης – Πολύζος – Στρατίκης

Παρατηρητής αγώνα: Τσιλιμίγκας Κ.

Α.Ο Φύλλου – Α.Ο Μαυραική  

Βαρλάμης – Κανιούρας – Δόκος

Παρατηρητής Διαιτησίας: Κοφίτσας

Παρατηρητής αγώνα: Βλάχος Γ.

Σάββατο 18-1-2020 και ώρα  15:00

Α1΄Ερασιτεχνική

 Α.Ε Καρποχωρίου –  Άρης Καρδίτσας  

Τακόπουλος – Φούκης – Καλογρίτσας

Παρατηρητής αγώνα: Μπρούτσος Π.

Α.Σ Διγενής – Α.Σ Νεφέλη

Κουκούλη – Διπλάρης Μ. – Κόκκινος

Αετός Αγίου Θεοδώρου – Α.Ο Ελπίδα

Κουτρομάνος – Μπενέκης -Αβραμόπουλος

Α.Ε Μουζακίου – Π.Ο Παλαμαική  

Μετοχιανάκης – Λιάσκος – Πολυμέρου

Α.Ο Προδρομιακός – Α.Σ Αργιθέα

Γαλάνης – Τίκας Δ.Χ – Ευαγγέλου

Παρατηρητής Διαιτησίας: Στάθης

Παρατηρητής αγώνα: Μπετζούνης Σπ.

Α.Ε Λεονταρίου – Α.Ο Μαγούλα

Δημάκης – Γούσιας – Αντωνίου

Ερμής Μαυραχάδων 2014- Νέα Νίκη Καμινάδων 

Μαλλιώρας – Πεταλάς – Μάμαλης

Κυριακή 19-1-2020 και ώρα 15:00

                                      Β΄ Ερασιτεχνική

1ος όμιλος

Α.Σ Κένταυρος – Εθνικός Κέδρου  

Μαριολάς – Τίκας Δ.Χ – Βαρλάμης

Παρατηρητής αγώνα: Νταουτάς Γ.

Αετός Καλλιφωνίου – Ατρόμητος Πτελοπούλας  

Στεφανής – Δόκος – Διπλάρης Μ.

Παρατηρητής αγώνα: Σιούρτος Β.

Δόξα Αμπέλου – Αίας Καρποχωρίου  

Μπενέκης – Αβραμόπουλος – Κόκκινος

 Α.Ο Μελισσοχωρίου – Α.Ε Ρούσσου  

Γκουντέλας – Στρατίκης – Γαλάνης

Άρης Αγίας Παρασκευής – Α.Ο Ν. Μοναστηρίου

Πολύζος – Αργυρόπουλος – Μετοχιανάκης

Δόξα Μάρκου – Θεσσαλικός Γοργοβιτών  

Αντωνίου Φ. – Μαλλιώρας – Γαννιάς

Παρατηρητής αγώνα: Μπουντούρης Α.

2ος όμιλος

Εθνικός Καρδίτσας – ΣΦ Αργεντινή Καρδίτσας

Κλησιάρχης – Ζούκας – Τεταγιώτης

Α.Ο Ασπίδα – Ολυμπιακός Παλ/σιου

Διπλάρης Α. – Πεταλάς – Πολυμέρου

Ακαδημία Ποδοσφαίρου – Α.Ο Μορφοβουνίου

Τραμπούρας – Γιαννής – Παπουτσής

 Α.Ο Αστροναύτης – Α.Σ Βαγγελίτσα Κουσιάντζα

Γούσιας – Δημάκης – Φούκης

Α.Ο Φράγκου – ΑΣΜ Καραισκάκης

Κουκούλης Π. – Κουκούλη – Λιάσκος

Α.Σ Πλαστήρας – Θύελλα Νεοχωρίου

Σακκάς – Γιοβάνης – Αντωνίου Χ.

Αίας Μαραθέας – Ατρόμητος Γεωργικού

Γκούζας Φ. – Παπαλίτσας – Κυρίτσης

Παρατηρητής αγώνα: Τσιλιμίγκας Κ.

  • Με απόφαση της Ε.Ε και της Ε.Δ η 15η αγωνιστική της Α΄ κατηγορίας, η 16η αγωνιστική της Α1΄, η 15η αγωνιστική του Α΄ Ομίλου και η 14η αγωνιστική του Β΄ Ομίλου της Β΄ Κατηγορίας, η Διαιτησία των αγώνων είναι δωρεάν.
e-max.it: your social media marketing partner

mbgif2

 giovannis final orizontio 1

  

giovani teliki

 

 kafes2

 night monimo