night monimo     vasilakos orthio

 

 

  

ΜΠΑΣΚΕΤ
Typography

Πραγματοποιήθηκε το μεσημέρι της Δευτέρας (19/8) η κλήρωση για την Α' Φάση του κυπέλλου Ελλάδος 2019-20, όπου συμμετέχουν οι ομάδες της Β' και Α2 Εθνικής κατηγορίας.

Δείτε ΕΔΩ την κλήρωση του ΑΣΚ στο πρωτάθλημα της Α2 για τη σεζόν 2019-20

Στην πρώτη αγωνιστική «συγκρούονται» αρχικά οι ομάδες της Β' Εθνικής, με τις αναμετρήσεις να είναι νοκ-άουτ. Ο ΑΣ Καρδίτσας κληρώθηκε να αντιμετωπίσει με μειονέκτημα έδρας το νικητή του ζευγαριού ΧΑΝΘ - Μαχητές Δόξα Πεύκων (ο αγώνας θα διεξαχθεί στις 18/9).

Η ομάδα της Καρδίτσας θα περιμένει τον αντίπαλό της στη 2η αγωνιστική του θεσμού, η οποία είναι επίσης νοκ-άουτ και θα λάβει χώρα την Κυριακή 22 Σεπτεμβρίου.

Εφόσον ο ΑΣΚ προκριθεί, τότε στη νοκ-άουτ 3η αγωνιστική θα αντιμετωπίσει εντός έδρας το νικητή του Εθνικός ή Μεγαρίδα - Αμύντας την Τετάρτη 25 Σεπτεμβρίου.

Ακολουθεί η Β' Φάση του θεσμού, επίσης νοκ-άουτ, εκεί όπου εισέρχονται και οι ομάδες της Baskeleague. Στην 1η αγωνιστική, αν ο ΑΣΚ καταφέρει να προκριθεί τότε θα αντιμετωπίσει στις 2 Οκτωβρίου εκτός έδρας τον Κόροιβο Αμαλιάδας/Γ.Σ. Ελευθερούπολης - Ψυχικό/Διαγόρας Δρυοπιδέων Αιγάλεω.

Για να εισέλθει στους «16» (2η αγωνιστική Β' Φάσης), ο ΑΣΚ θα πρέπει να ξεπεράσει (πάντα εφόσον προκριθεί) το εμπόδιο Ιωνικός Νέας Φιλαδέλφειας/ΑΣΕ Δούκας - Χαρίλαος Τρικούπης ή Γ.Σ. Φαρσάλων/Ευρώπη Πευκοχωρίου - Ιπποκράτης Κω.

Αναλυτικά όλο το πρόγραμμα του κυπέλλου:

1ος ΟΜΙΛΟΣ

01. ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ 
02. ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ 
03. ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ 
04. ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΙΚΟΣ ΑΣ 
05. ΑΣ ΠΑΠΑΓΟΥ 
06. ΓΣ ΜΑΝΔΡΑΙΚΟΣ 
07. ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ 
08. ΑΕ ΠΕΝΤΕΛΗΣ 
09. ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΟΚ 
10. ΑΙΓΑΛΕΩ ΑΟ 
11. ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ 
12. ΙΩΝΙΚΟΣ ΑΣ Ν.Φ 
13. ΟΦΗ 
14. ΝΕ ΜΕΓΑΡΙΔΑΣ 
15. ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ 
16. ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ 

 2ος ΟΜΙΛΟΣ

01. ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙΑΣ
02. ΜΑΣ ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ
03. ΧΑΝΘ
04. ΑΠΣ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ
05. ΑΕΠΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ
06. ΓΣ ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜΙΑΣ
07. ΚΣ ΓΕΦΥΡΑΣ
08. ΓΣ ΦΑΡΣΑΛΩΝ
09. ΣΑ ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ
10. ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ
11. ΠΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ
12. ΑΕ ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ
13. ΓΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ
14. ΦΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ
15. ΕΚ ΚΑΒΑΛΑΣ
16. ΑΣ ΕΥΡΩΠΗ 87 ΠΕΥΚΟΧΩΡΙΟΥ


Α' Φάση - 1η Αγωνιστική - Τετάρτη 18/09/2019

01. ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ - ΝΕ ΜΕΓΑΡΙΔΑΣ
02. ΑΙΓΑΛΕΩ ΑΟ - ΑΕ ΠΕΝΤΕΛΗΣ
03. ΙΩΝΙΚΟΣ ΑΣ Ν.Φ - ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ
04. ΑΣ ΠΑΠΑΓΟΥ - ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΙΚΟΣ ΑΣ
05. ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ - ΟΦΗ
06. ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ - ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ
07. ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΟΚ - ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ
08. ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ - ΓΣ ΜΑΝΔΡΑΙΚΟΣ
09. ΣΑ ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ - ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ
10. ΓΣ ΦΑΡΣΑΛΩΝ - ΑΣ ΕΥΡΩΠΗ 87 ΠΕΥΚΟΧΩΡΙΟΥ
11. ΧΑΝΘ - ΑΕΠΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ
12. ΑΕ ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ - ΚΣ ΓΕΦΥΡΑΣ
13. ΓΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ - ΜΑΣ ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ
14. ΠΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ - ΑΠΣ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ
15. ΓΣ ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜΙΑΣ - ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙΑΣ
16. ΦΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ - ΕΚ ΚΑΒΑΛΑΣ

Α' Φάση - Σωματεία Α2 & Β' Εθνικής Κατηγορίας Ανδρών
Σωματεία Α2 Εθνικής Κατηγορίας Ανδρών

01. ΑΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ
02. ΓΣ ΧΑΡΙΛΑΟΣ ΤΡΙΚΟΥΠΗΣ
03. ΑΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΔΡΥΟΠΙΔΕΩΝ
04. ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΑΓΙΑΣ ΛΑΡ.
05. ΑΣΚ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ
06. ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ
07. ΑΕ ΨΥΧΙΚΟΥ
08. ΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΤΡΑΣ
09. ΑΣΑ ΚΟΡΟΙΒΟΣ
10. ΟΙΑΞ ΝΑΥΠΛΙΟΥ
11. ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟΛΙΑ
12. ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ
13. ΓΣ ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΣ
14. ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ
15. ΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ
16. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΑΕ

 Σωματεία B Εθνικής Κατηγορίας Ανδρών

17. ΝΙΚΗΤΗΣ Α1
18. ΝΙΚΗΤΗΣ Α2
19. ΝΙΚΗΤΗΣ Α3
20. ΝΙΚΗΤΗΣ Α4
21. ΝΙΚΗΤΗΣ Α5
22. ΝΙΚΗΤΗΣ Α6
23. ΝΙΚΗΤΗΣ Α7
24. ΝΙΚΗΤΗΣ Α8
25. ΝΙΚΗΤΗΣ Α9
26. ΝΙΚΗΤΗΣ Α10
27. ΝΙΚΗΤΗΣ A11
28. ΝΙΚΗΤΗΣ Α12
29. ΝΙΚΗΤΗΣ Α13
30. ΝΙΚΗΤΗΣ Α14
31. ΝΙΚΗΤΗΣ Α15
32. ΝΙΚΗΤΗΣ Α16


Α' Φάση - 2η Αγωνιστική - Κυριακή 22/09/2019

17. Νικητής Α15 - ΑΣΑ ΚΟΡΟΙΒΟΣ
18. Νικητής Α7 - ΑΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΔΡΥΟΠΙΔΕΩΝ
19. Νικητής Α2 - ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟΛΙΑ
20. Νικητής Α6 - ΑΕ ΨΥΧΙΚΟΥ
21. Νικητής Α3 - ΓΣ ΧΑΡΙΛΑΟΣ ΤΡΙΚΟΥΠΗΣ
22. Νικητής Α12 - ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΑΓΙΑΣ ΛΑΡ.(?)
23. Νικητής Α4 - ΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΤΡΑΣ
24. Νικητής Α10 - ΑΣΚ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ
25. Νικητής Α1 - ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ
26. Νικητής Α11 - ΑΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ
27. Νικητής Α5 - ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ
28. Νικητής Α16 - ΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ
29. Νικητής Α9 - ΓΣ ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΣ
30. Νικητής Α14 - ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ
31. Νικητής Α13 - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ
32. Νικητής Α8 - ΟΙΑΞ ΝΑΥΠΛΙΟΥ

Α' Φάση - 3η Αγωνιστική - Τετάρτη 25/09/2019

33. Νικητής Α31 - Νικητής Α19
34. Νικητής Α17 - Νικητής Α22
35. Νικητής Α23 - Νικητής Α30
36. Νικητής Α26 - Νικητής Α25
37. Νικητής Α27 - Νικητής Α28
38. Νικητής Α21 - Νικητής Α24
39. Νικητής Α20 - Νικητής Α32
40. Νικητής Α29 - Νικητής Α18

Β' Φάση - Σωματεία Α1 Εθνικής Κατηγορίας Ανδρών
Σωματεία Α1 Εθνικής Κατηγορίας Ανδρών (Θ14-Θ7)

01. ΑΕ ΧΟΛΑΡΓΟΥ
02. ΑΡΗΣ 2003
03. ΑΓΟ ΡΕΘΥΜΝΟΥ
04. ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ-Ν.ΣΜΥΡΝΗΣ
05. ΓΣ ΚΥΜΗΣ
06. ΑΟ ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ
07. ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ 2017
08. [άγνωστη]

Σωματεία Α' Φάσης

09. ΝΙΚΗΤΗΣ Α33
10. ΝΙΚΗΤΗΣ Α34
11. ΝΙΚΗΤΗΣ Α35
12. ΝΙΚΗΤΗΣ Α36
13. ΝΙΚΗΤΗΣ Α37
14. ΝΙΚΗΤΗΣ Α38
15. ΝΙΚΗΤΗΣ Α39
16. ΝΙΚΗΤΗΣ Α40

B' Φάση - 1η Αγωνιστική, Τετάρτη 02/10/2019

41. ΑΟ ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ - ΑΕ ΧΟΛΑΡΓΟΥ-ΡΟΔΟΥ
42. ΝΙΚΗΤΗΣ Α39 - ΓΣ ΚΥΜΗΣ-ΛΑΥΡΙΟ
43. ΝΙΚΗΤΗΣ Α33 - [άγνωστη]
44. ΝΙΚΗΤΗΣ Α37 - ΝΙΚΗΤΗΣ Α34
45. ΑΡΗΣ - ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ
46. ΝΙΚΗΤΗΣ Α35 - ΑΓΟ ΡΕΘΥΜΝΟΥ
47. ΝΙΚΗΤΗΣ Α38 - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ-Ν.ΣΜΥΡΝΗΣ
48. ΝΙΚΗΤΗΣ Α40 - ΝΙΚΗΤΗΣ Α36

B' Φάση - 2η Αγωνιστική, Τετάρτη 16/10/2019

49. ΝΙΚΗΤΗΣ Α47 - ΝΙΚΗΤΗΣ Α48
50. ΝΙΚΗΤΗΣ Α41 - ΝΙΚΗΤΗΣ Α42
51. ΝΙΚΗΤΗΣ Α44 - ΝΙΚΗΤΗΣ Α43
52. ΝΙΚΗΤΗΣ Α46 - ΝΙΚΗΤΗΣ Α45

B' Φάση - 3η Αγωνιστική, Τετάρτη 30/10/2019

53. ΝΙΚΗΤΗΣ Α52 - ΝΙΚΗΤΗΣ Α50
54. ΝΙΚΗΤΗΣ Α51 - ΝΙΚΗΤΗΣ Α49

Α' Φάση - Σωματεία Β' Εθνικής Κατηγορίας Ανδρών
1ος ΟΜΙΛΟΣ

01. ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ 
02. ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ 
03. ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ 
04. ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΙΚΟΣ ΑΣ 
05. ΑΣ ΠΑΠΑΓΟΥ 
06. ΓΣ ΜΑΝΔΡΑΙΚΟΣ 
07. ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ 
08. ΑΕ ΠΕΝΤΕΛΗΣ 
09. ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΟΚ 
10. ΑΙΓΑΛΕΩ ΑΟ 
11. ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ 
12. ΙΩΝΙΚΟΣ ΑΣ Ν.Φ 
13. ΟΦΗ 
14. ΝΕ ΜΕΓΑΡΙΔΑΣ 
15. ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ 
16. ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ 

 2ος ΟΜΙΛΟΣ

01. ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙΑΣ
02. ΜΑΣ ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ
03. ΧΑΝΘ
04. ΑΠΣ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ
05. ΑΕΠΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ
06. ΓΣ ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜΙΑΣ
07. ΚΣ ΓΕΦΥΡΑΣ
08. ΓΣ ΦΑΡΣΑΛΩΝ
09. ΣΑ ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ
10. ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ
11. ΠΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ
12. ΑΕ ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ
13. ΓΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ
14. ΦΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ
15. ΕΚ ΚΑΒΑΛΑΣ
16. ΑΣ ΕΥΡΩΠΗ 87 ΠΕΥΚΟΧΩΡΙΟΥ


Α' Φάση - 1η Αγωνιστική - Τετάρτη 18/09/2019

01. ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ - ΝΕ ΜΕΓΑΡΙΔΑΣ
02. ΑΙΓΑΛΕΩ ΑΟ - ΑΕ ΠΕΝΤΕΛΗΣ
03. ΙΩΝΙΚΟΣ ΑΣ Ν.Φ - ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ
04. ΑΣ ΠΑΠΑΓΟΥ - ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΙΚΟΣ ΑΣ
05. ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ - ΟΦΗ
06. ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ - ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ
07. ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΟΚ - ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ
08. ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ - ΓΣ ΜΑΝΔΡΑΙΚΟΣ

 

09. ΣΑ ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ - ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ
10. ΓΣ ΦΑΡΣΑΛΩΝ - ΑΣ ΕΥΡΩΠΗ 87 ΠΕΥΚΟΧΩΡΙΟΥ
11. ΧΑΝΘ - ΑΕΠΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ
12. ΑΕ ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ - ΚΣ ΓΕΦΥΡΑΣ
13. ΓΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ - ΜΑΣ ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ
14. ΠΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ - ΑΠΣ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ
15. ΓΣ ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜΙΑΣ - ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙΑΣ
16. ΦΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ - ΕΚ ΚΑΒΑΛΑΣ



Α' Φάση - Σωματεία Α2 & Β' Εθνικής Κατηγορίας Ανδρών
Σωματεία Α2 Εθνικής Κατηγορίας Ανδρών

01. ΑΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ
02. ΓΣ ΧΑΡΙΛΑΟΣ ΤΡΙΚΟΥΠΗΣ
03. ΑΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΔΡΥΟΠΙΔΕΩΝ
04. ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΑΓΙΑΣ ΛΑΡ.
05. ΑΣΚ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ
06. ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ
07. ΑΕ ΨΥΧΙΚΟΥ
08. ΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΤΡΑΣ
09. ΑΣΑ ΚΟΡΟΙΒΟΣ
10. ΟΙΑΞ ΝΑΥΠΛΙΟΥ
11. ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟΛΙΑ
12. ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ
13. ΓΣ ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΣ
14. ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ
15. ΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ
16. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΑΕ

 Σωματεία B Εθνικής Κατηγορίας Ανδρών

17. ΝΙΚΗΤΗΣ Α1
18. ΝΙΚΗΤΗΣ Α2
19. ΝΙΚΗΤΗΣ Α3
20. ΝΙΚΗΤΗΣ Α4
21. ΝΙΚΗΤΗΣ Α5
22. ΝΙΚΗΤΗΣ Α6
23. ΝΙΚΗΤΗΣ Α7
24. ΝΙΚΗΤΗΣ Α8
25. ΝΙΚΗΤΗΣ Α9
26. ΝΙΚΗΤΗΣ Α10
27. ΝΙΚΗΤΗΣ A11
28. ΝΙΚΗΤΗΣ Α12
29. ΝΙΚΗΤΗΣ Α13
30. ΝΙΚΗΤΗΣ Α14
31. ΝΙΚΗΤΗΣ Α15
32. ΝΙΚΗΤΗΣ Α16


Α' Φάση - 2η Αγωνιστική - Κυριακή 22/09/2019

17. Νικητής Α15 - ΑΣΑ ΚΟΡΟΙΒΟΣ
18. Νικητής Α7 - ΑΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΔΡΥΟΠΙΔΕΩΝ
19. Νικητής Α2 - ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟΛΙΑ
20. Νικητής Α6 - ΑΕ ΨΥΧΙΚΟΥ
21. Νικητής Α3 - ΓΣ ΧΑΡΙΛΑΟΣ ΤΡΙΚΟΥΠΗΣ
22. Νικητής Α12 - ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΑΓΙΑΣ ΛΑΡ.(?)
23. Νικητής Α4 - ΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΤΡΑΣ
24. Νικητής Α10 - ΑΣΚ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ

 

25. Νικητής Α1 - ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ
26. Νικητής Α11 - ΑΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ
27. Νικητής Α5 - ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ
28. Νικητής Α16 - ΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ
29. Νικητής Α9 - ΓΣ ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΣ
30. Νικητής Α14 - ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ
31. Νικητής Α13 - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ
32. Νικητής Α8 - ΟΙΑΞ ΝΑΥΠΛΙΟΥ


Α' Φάση - 3η Αγωνιστική - Τετάρτη 25/09/2019

33. Νικητής Α31 - Νικητής Α19
34. Νικητής Α17 - Νικητής Α22
35. Νικητής Α23 - Νικητής Α30
36. Νικητής Α26 - Νικητής Α25
37. Νικητής Α27 - Νικητής Α28
38. Νικητής Α21 - Νικητής Α24
39. Νικητής Α20 - Νικητής Α32
40. Νικητής Α29 - Νικητής Α18



Β' Φάση - Σωματεία Α1 Εθνικής Κατηγορίας Ανδρών
Σωματεία Α1 Εθνικής Κατηγορίας Ανδρών (Θ14-Θ7)

01. ΑΕ ΧΟΛΑΡΓΟΥ
02. ΑΡΗΣ 2003
03. ΑΓΟ ΡΕΘΥΜΝΟΥ
04. ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ-Ν.ΣΜΥΡΝΗΣ
05. ΓΣ ΚΥΜΗΣ
06. ΑΟ ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ
07. ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ 2017
08. [άγνωστη]

 Σωματεία Α' Φάσης

09. ΝΙΚΗΤΗΣ Α33
10. ΝΙΚΗΤΗΣ Α34
11. ΝΙΚΗΤΗΣ Α35
12. ΝΙΚΗΤΗΣ Α36
13. ΝΙΚΗΤΗΣ Α37
14. ΝΙΚΗΤΗΣ Α38
15. ΝΙΚΗΤΗΣ Α39
16. ΝΙΚΗΤΗΣ Α40

B' Φάση - 1η Αγωνιστική, Τετάρτη 02/10/2019

41. ΑΟ ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ - ΑΕ ΧΟΛΑΡΓΟΥ-ΡΟΔΟΥ
42. ΝΙΚΗΤΗΣ Α39 - ΓΣ ΚΥΜΗΣ-ΛΑΥΡΙΟ
43. ΝΙΚΗΤΗΣ Α33 - [άγνωστη]
44. ΝΙΚΗΤΗΣ Α37 - ΝΙΚΗΤΗΣ Α34
45. ΑΡΗΣ - ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ
46. ΝΙΚΗΤΗΣ Α35 - ΑΓΟ ΡΕΘΥΜΝΟΥ
47. ΝΙΚΗΤΗΣ Α38 - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ-Ν.ΣΜΥΡΝΗΣ
48. ΝΙΚΗΤΗΣ Α40 - ΝΙΚΗΤΗΣ Α36

B' Φάση - 2η Αγωνιστική, Τετάρτη 16/10/2019

49. ΝΙΚΗΤΗΣ Α47 - ΝΙΚΗΤΗΣ Α48
50. ΝΙΚΗΤΗΣ Α41 - ΝΙΚΗΤΗΣ Α42
51. ΝΙΚΗΤΗΣ Α44 - ΝΙΚΗΤΗΣ Α43
52. ΝΙΚΗΤΗΣ Α46 - ΝΙΚΗΤΗΣ Α45

B' Φάση - 3η Αγωνιστική, Τετάρτη 30/10/2019

53. ΝΙΚΗΤΗΣ Α52 - ΝΙΚΗΤΗΣ Α50
54. ΝΙΚΗΤΗΣ Α51 - ΝΙΚΗΤΗΣ Α49


Γ' Φάση - Προημιτελικοί Αγώνες
Σωματεία Α1 Εθνικής Κατηγορίας Ανδρών (Θ1-Θ6)

01. ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΟ
02. ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΠΑΤΡΑΣ
03. ΑΕΚ ΝΕΑ 2014
04. ΓΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ 1971
05. ΠΑΟΚ 2004
06. ΑΟ ΑΓ. ΕΥΘ. ΚΕΡ. «Ο ΦΑΡΟΣ» (ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΛΗΜΝΟΥ)

 Σωματεία Β' Φάσης

07. ΝΙΚΗΤΗΣ Α53
08. ΝΙΚΗΤΗΣ Α54

Κυριακή 10/11/2019

55. ΝΙΚΗΤΗΣ Α54 - ΠΑΟΚ
56. ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΠΑΤΡΑΣ - ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΟ
57. ΓΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΑΟ ΑΓ. ΕΥΘ. ΚΕΡ. «Ο ΦΑΡΟΣ» (ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΛΗΜΝΟΥ)
58. ΑΕΚ - ΝΙΚΗΤΗΣ Α53

Δ' Φάση - Ημιτελικοί Αγώνες

Τετάρτη 12/02/2020
59. - 
60. - 

Ε' Φάση - Τελικός

Κυριακή 16/02/2020

61. - 

e-max.it: your social media marketing partner

  

 

 

 giovannis final orizontio 1

  

giovani teliki

 kafes2

 night monimo