vasilakos sept2020  karditsapress400x300 Αντίγραφο

   bronx delivey2xiroskarpos2

 

 

ΔΙΑΦΟΡΑ
Typography

Οι παρακάτω αθλητικές τηλεοπτικές μεταδόσεις είναι προγραμματισμένες για σήμερα Κυριακή, 20 Οκτωβρίου 2019:

08:30 COSMOTE SPORT 5 HD 
MotoGP 2019 Motul Grand Prix of Japan

10:30 Eurosport 1 
Μαραθώνιος Αμστερνταμ Μαραθώνιος

13:00 COSMOTE SPORT 4 HD 
Φενέρμπαχτσε – Μπαχτσεσεχίρ TBF τουρκικό πρωτάθλημα μπάσκετ

13:00 COSMOTE SPORT 2 HD 
Αλαβές – Θέλτα ισπανικό Πρωτάθλημα ποδόσφαιρο

13:30 Novasports 1HD 
Σασσουόλο – Ιντερ ιταλικό πρωτάθλημα ποδόσφαιρο

14:00 Novasports 2HD 
Ελλάδα-Ρωσία Ημιτελικός παγκόσμιου πρωταθλήματος μίνι ποδοσφαίρου

14:30 COSMOTE SPORT 8 HD 
Στουτγκάρδη – Κίελo γερμανικό Πρωτάθλημα χάντμπολ

14:45 Eurosport 1 
Αγγλικό Όπεν Σνούκερ

15:00 ΕΡΤ3 
Ιαλυσός - Νίκη Βόλου Ελληνικό Πρωτάθλημα Football League ποδόσφαιρο

15:00 COSMOTE SPORT 7 HD 
Ρεάλ Σοσιεδάδ – Μπέτις Ισπανικό Πρωτάθλημα ποδόσφαιρο

15:15 Novasports 2HD 
Ημιτελικός παγκόσμιου πρωταθλήματος μίνι ποδοσφαίρου

15:30 Eurosport 2 
Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα ποδηλασία

16:00 Novasports 24 HD 
Κάλιαρι – ΣΠΑΛ ιταλικό πρωτάθλημα οδόσφαιρο

16:00 Novasports 5HD 
Χάμαρμπι – Μάλμε σουηδικό πρωτάθλημα ποδόσφαιρο

16:00 Novasports 4HD 
Γουίγκαν - Νότιγχαμ Φόρεστ Championship Αγγλία ποδόσφαιρο

16:00 Novasports 3HD 
Ουντινέζε – Τορίνο ιταλικό πρωτάθλημα ποδόσφαιρο

16:00 Novasports 1HD 
Σαμπντόρια – Ρόμα ιταλικό πρωτάθλημα ποδόσφαιρο

16:30 COSMOTE SPORT 3 HD 
Κολονία – Πάντερμπορν γερμανικό Πρωτάθλημα ποδόσφαιρο

16:45 Novasports 2HD 
Πανιώνιος - Αστέρας Τρίπολης Super League ποδόσφαιρο

17:00 COSMOTE SPORT 6 HD 
ATP World Tour 250 τελικός τουρνουά Antwerp European Open τένις

17:00 ΕΡΤ Sports HD 
Ξάνθη ΑΟ – Άρης Super League ποδόσφαιρο

17:00 COSMOTE SPORT 2 HD 
Εσπανιόλ – Βιγιαρεάλ ισπανικό Πρωτάθλημα ποδόσφαιρο

17:45 ΕΡΤ2 
Λαύριο - Ήφαιστος Λήμνου Basket League μπάσκετ

18:00 PAOK TV 
ΠΑΟΚ – Λαμία Super League ποδόσφαιρο

18:30 COSMOTE SPORT 1 HD 
Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ – Λίβερπουλ αγγλικό Πρωτάθλημα ποδόσφαιρο

18:30 Eurosport 2 
Brands Hatch Gp 2 Μηχανοκίνητα

19:00 COSMOTE SPORT 8 HD 
Ζιελόνα Γκόρα - ΤΣΣΚΑ Μόσχας VTB United League μπάσκετ

19:00 COSMOTE SPORT 3 HD 
Χόφενχαϊμ – Σάλκε γερμανικό Πρωτάθλημα ποδόσφαιρο

19:00 Novasports 3HD 
Πάρμα – Τζένοα ιταλικό πρωτάθλημα ποδόσφαιρο

19:30 COSMOTE SPORT 4 HD 
Βαλένθια – Μάλαγα Πρωτάθλημα ACB Ισπανίας μπάσκετ

19:30 COSMOTE SPORT 2 HD 
Μπιλμπάο – Βαγιαδολίδ Ισπανικό Πρωτάθλημα ποδόσφαιρο

19:30 Novasports 1HD 
ΑΕΚ – Βόλος Super League ποδόσφαιρο

20:00 ΕΡΤ Sports HD 
Ατρόμητος Αθηνών – Παναθηναϊκός Super League ποδόσφαιρο

20:45 Eurosport 1 
Αγγλικό Όπεν Σνούκερ

21:45 Novasports 4HD 
Μίλαν – Λέτσε ιταλικό πρωτάθλημα ποδόσφαιρο

22:00 COSMOTE SPORT 2 HD 
Σεβίλλη – Λεβάντε ισπανικό Πρωτάθλημα ποδόσφαιρο

22:00 Novasports 3HD 
Μαρσέιγ – Στρασβούργο γαλλικό πρωτάθλημα ποδόσφαιρο

22:00 Eurosport 2 
ISL Ντάλας Κολύμβηση

e-max.it: your social media marketing partner

mbgif2

 giovannis final orizontio 1

  

 joinbanner2

bronx delivey1

 

 

 

!-- Go to www.addthis.com/dashboard to customize your tools -->